Mutfak yenileme, evde hobi fayans boyama 3 kat boya sonucu

Mutfaklarda değişim zamanı geldi . Görselde ki resim fayansın ilk ve son halidir. Sizlere boyamanın nasıl yapılacağı hakkında bilgi verelim.Cafende multisurface tüm yüzeyler için akrilik boya ,bütün yüzeyler için özel formüle edilmiş rahatlıkla kullanılabilen su bazlı yeni bir boya olarak imal edilmiştir. Akrilik boya ile aklınıza girebilecek hemen hemen  her yeri boyayabilirsiniz. Astar ve zımpara yapmaya gerek yoktur. çok akışkan ve dayanıklı bir boyadır.

Birinci kat boya astar niyetine sürülür, ikinci katta baya kapatır, arzu ve ihtiyaca göre 3 .kat yapılabilir. Gerekli olan malzemeler boya , tabak, rulo, fırça,vernik ve vernik sürmek için kes kullan süngerleri ni tercih edebilirsiniz.

 

  1. Yukarıdaki fotoğraf birinci kat boyadan sonraki halidir. Bu fotoğraf 2 . kat boyadan sonra ki halidir.Son kat boyası yapıldı. İki renk karıştırılarak elde edildi. Boyayı fayanslara ,dolaba istediğiniz yüzeylere uygulayabilirsiniz. Küçük olanlar için köşeler için sulu boya fırçasını kullanabilirsiniz.  Vernik olarak, parlak ya da mat vernik tercih edin ayrıca vernik sürmek için kes  kullan süngerleri daha iyi sonuç veriyor. Çünkü rulo fırçalar tüy bırakıyor. Boyanın daha  uzun ömürlü olması için vernik 2 kat sürülmelidir.  Temizliği ise sabun ve bezle rahatlıkla yapılabilir. Sizce nasıl olmuş?

Ne düşünüyorsunuz?

11 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorumlar

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

Comments

comments