Kimsenin Tahmin Edemediği İkizler Burcuna Son Noktayı Koyuyoruz!

60

Hepinizin bildiği gibi anlaşılmakta en zor burç listesini yapsak ikizler burcu tartışmasız ilk üçe girer. Peki kimdir, nedir bu ikizler burcu dedikleri, lafı uzatmadan anlatmaya geçelim.

1-Öncelikle ikizler burcu doğuştan zeki olur ve bu zekalarının fazlaca farkında olmaları bazı çevreler tarafından garipsenir. Ama öz güvenleri o kadar ağır basar ki bu garipsenmeyi sıradan bir şeymiş gibi karşılarlar.

2- Gerek zekaları gerek maymun iştahlılıkları sayesinde aynı anda birden fazla işle uğraşabilirler fakat başladıkları işleri bitirme konusunda oldukça başarısızdırlar.

Bknz:  Aromaterapi nedir?

Bu demek oluyor ki onlarla uzun bir yola çıkmadan önce iyi düşünmek gerekir.

3- Hayal kurma becerisi ve yaratıcılıkları sayesinde kimsenin aklına gelmeyen en güzel fikirler yine bu burçlardan çıkar.

Bu fikirleri uygulamak imkansız bile olsa kendileri gerçekleşeceğine o kadar inanır ki bir bakmışsınız siz de onunla aynı hayal dünyasını paylaşır olmuşsunuz.

4- Her hangi bir konuda bilgisi olmadan fikir sahibi olma konusunda oldukça başarılıdırlar. Ama ilginçtir ki bilgisiz oluşlarını otoriter bir üslupla öyle güzel süslerler ki karşısındaki kişiye bilgisiz olduklarını asla çaktırmazlar.

Bknz:  Bitcoin Nedir? Bitcoin (BTC) Fiyatları? Ne İşe Yarar?

5- Eğlenceye inanılmaz düşkün olan bu burç, sizi de o renkli dünyasına ola ki dâhil ederse hızına yetişmekte zorlanırsınız.

6- Herkesin bildiğinin aksine oldukça dürüsttür ancak fikirleri çok çabuk değiştiği için sizde sahtekarmış gibi bir izlenim uyandırabilirler (ya da dengesiz).

7- Monoton bir hayatı sevmedikleri gibi hayatlarında sürekli değişim isterler. Bir gün gezip bir gün yatmak istemeleri de bundandır.

8-Sürekli değişim aramaları aşk hayatında da geçerliğini korur. Partnerine önce çok aşık olur ancak ilişkinin monotonlaştığını hissettiği anda arkasına bile bakmadan giderler.

Bknz:  Tırnak mantarı için ne yapmalı?

9- Bir ikizler burcunu kendinize aşık etmek istiyorsanız onu bu denge arayışı içerisinde çok bunaltmamanız yerinde olacaktır.

İşte bu kadar basit.

10-Sonuç olarak teoride mükemmel ama pratikte başarısız olan bu burçla arkadaş mı, sevgili mi, eş mi olacağınız konusunda karar sizin!

Her ne olursa olsun eğlenceli kişiliğiyle bir anda girdiği ortamın havasını değiştiren bu nadide burcun tanımaya değer olduğunu unutmayın!