Tırnak Bakımı, Tırnak Bakım Yağı,Tırnak Bakımı İçin Kürler, Çabuk Kırılan Tırnaklar Ard De Huile

Uzman Eczacı  olan Hülya Kayhan  tırnak güçlendirme  ve çabuk kırılan tırnaklar ile ilgili çok kolay bir formül açıklıyor. Hindistan Cevizi yağı ve Limon Yağı  ile sağlıklı bir şekilde şekli bozuk olan tırnaklarınızı düzeltmenize, tırnaklarınızın sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlayabilirsiniz.

Tırnak güçlendirici, çabuk kırılan tırnaklar, şekli bozuk tırnaklar için, 10 ml Hindistan Cevizi Yağına, 5 damla Limon Yağı ekleyip, tek yapmanız gereken bu karışımı sabah akşam tırnaklarınıza uygulamanız gerekiyor, aynı zamanda mis gibi kokusu ile sizi rahatlatıyor.

Hindistan cevizi yağının cildin, su kaybını önleyici özelliklerini gösteren bilimsel çalışmalar bulunmaktadır. Hindistan Cevizi yağı alternatif tıbbın en mükemmel ürünlerinden bir tanesidir.

Hindistan Cevizi yağı,  nelere iyi gelir:

Metabolizmayı harekete geçirerek kilo vermenize yardımcı olur, cilt bakımı, saç bakımı, bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, dişleri beyazlatır ,uykuyu düzenler, sindirim sistemini çalıştırır, eklem , kas ağrılarına ve  romatizma için ,varisler için kullanılır, cildinizi nemlendirir, cildinizi temizler , cildi sıkılaştırır , sivilce oluşumunu engeller.

Limon Yağı, nelere iyi gelir:

Doğal  yatıştırıcı özelliğe sahiptir , bu nedenle zihinsel yorgunluk,  baş dönmesi, kaygı, sinirsel gerginliği gidermeye yardımcı olarak stresten kurtulmanızı sağlar. Limon yağı vücudun bağışıklık sistemini güçlendirir. Hazımsızlık,  mide rahatsızlıklarında kullanılır. En önemli özelliklerinden bir tanesi ise kilo vermeye yardımcıdır.

FLY AWAY NEDİR, NE İŞE YARAR

HUZURSUZ BACAK SENDROMU İÇİN BİTKİSEL ÇÖZÜM

GÖZ ÇEVRESİ KIRIŞIKLIKLARI İÇİN DOĞAL VE EN ETKİLİ ÇÖZÜM

SELVİ YAĞI İLE TER KOKUSUNDAN KURTULUN

PAÇULİ  METABOLİZMA HIZLANDIRICI YAĞ

TAMANU YAĞI İLE KIRIŞIKLIKLARDAN KURTULUN

ELEMİ YAĞI İLE MASAJ YAPIN

MÜR YAĞI SES KISIKLIĞINA İYİ GELİR

BİBERİYE YAĞI İLE SAÇINIZI GÜÇLENDİRİN

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI İLE SAÇ BAKIMI YAPIN

HODAN YAĞI İLE GÜNEŞLENİRKEN  SELÜLİTLERDEN KURTULUN

LİMON YAĞI İLE ZAYIFLAMA FORMÜLÜ

Ne düşünüyorsunuz?

12 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 2

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

Comments

comments