Landini 120 traktör, landini 6c 120 ,landini 120 traktör özellikleri, traktör yorumları, videoları

0
189

Landini 6C 120 Tanıtım

Landini 6C serisi, 120, 130 ve 140 olmak üzere üç farklı seçenek ile karşımıza çıkmaktadır. Bu videomuzda Landini 6C 120‘yi yakından inceliyoruz.
Sağlam olan bu traktörler uzun süreli kullanımlar için tasarlanmış durumdadırlar. Teknolojinin vermiş olduğu iimkanları kullanarak üretilmiş olan bu traktör serisi, gücü ile de pek çok markayı gerisinde bırakmaktadır.
Geniş bir şekilde tasarlanmış olması pek çok traktörü geride bırakır ve zaman tasarrufu sağlar. Uzunluğu 4.400 mm olan bu aracın genişliği de 2.056 olarak ölçülmüştür. Kabin yüksekliği 2.805 mm’ dir. Dingil mesafesi 2.540 mm’dir. Ağırlık ise ilave ağırlıksız olarak yani ham olarak 4.700 kg olarak ölçülmüştür.
Landini 6C serisi gerek motor yönünden gerekse de konfor yönünden pek çok markayı geride bırakacak cinstendir. Landini 6C 120modelinde motor gücünün maksimum olarak 114/ 84 hp/ kW olarak ölçüldüğü görülmektedir.
Yakıt deposu kapasitesi tüm modellerde aynıdır ve 180 litre olarak belirlenmiştir. Kontrol tipi de tüm modellerde aynıdır. Kontrol tipinin de elektro- hidrolik olduğunu söylemek mümkündür. Ayrıca yakıt tüketimi de düşüktür. Bu da yakıt tasarrufu sağlamanızı kolaylaştırır.
Landini 6C serisinin sürüş konforu açısından incelendiğinden artı yönlerinin fazla olduğu görülür. Öncelikle koltuk tasarımının beli ağrıtmayacak ve beli kavrayacak şekilde tasarlanmış olduğu görülmektedir. Bunun dışında tüm modellerinde standart klima vardır. Çok sıcak günlerde de çalışan çiftçiler için büyük bir özelliktir denebilir. Ayarlanabilir direksiyon ve açılabilir güneşlik gibi imkanlar da bu seride görülen diğer özelliklerdir.

 

MASSEY FERGUSON SIFIR TRAKTÖR FİYAT LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

JOHN DEERE SIFIR TRAKTÖR FİYAT LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

CASE IH SIFIR TRAKTÖR FİYAT LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SAME  SIFIR TRAKTÖR FİYAT LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ERKUNT SIFIR TRAKTÖR FİYAT LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

NEW HOLLAND SIFIR TRAKTÖR FİYAT LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞAK SIFIR TRAKTÖR FİYAT LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

TÜMOSAN SIFIR TRAKTÖR FİYAT LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

VALTRA SIFIR TRAKTÖR FİYAT LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ